تبلیغات
لبخند خدا - به یاد شهید محمد کامرانـــی


لبخند خدا


25 تیرماه 1388....

بدون شک تلخ ترین روز در زندگی تک تک اعضای خانواده کامرانی بود.
روزی که خبر شهادت محمد,پسر 19 سالشونا شنیدن...پسری که تازه کنکور داده بود و شوق و ذوقی داشت برا رفتن به دانشگاه...محمد زیر شکنجه های افراد به اصطلاح ناشناس!! در یکی از زندانهای زنجیره ای !! کهریزک جان به جان آفرین تسلیم کرد.

هنوز معلوم نیست محمد به چه جرمی و توسط چه کسی کشته شده..ولی چیزی که واضحه قاتلان وی نه تنها مورد قصاص قرار نگرفته اند بلکه راست راست راه میرن و ترفیع درجه هم میگیرن...

18 تیرماه 88 بود که محمد از خونه میاد بیرون ول دیگه هیچ وقت برنمیگرده...خبری ازش نبود پدرش تمام بیمارستانها و کلانتری ها رو  جستجو میکنه ولی نشونی از پسر نیست.
نا اینکه توسط دایی محمد, علی اعظم خسروی رییس دانشگاه شاهد تهران و یکی از حامیان دولت محمود احمدی نژاد میفهمن که محمد تو یکی از زندانها بازداشت شده.
بعد از حدود 6 -7 روز مطلع میشن که به زندان اوین منتقل شده. با پیگیریهای فراوان و ....قرار بر این شد که محمد آزاد بشه. وقتی که خونوادش 24 تیر  برای آزادی محمد به اوین میرن به اونا اطلاع داده میشه که محمد به به بیمارستان لقمان انتقال داده شده.
وقتی این خانواده به بیمارستان لقمان رفتند، با پیکر نیمه جان محمد  روبه‌رو شدند که همچنان تحت کنترل ماموران بود. باور نمیکردن این محمد بود که با دندانهای خرد شده و چشمانی کبود و ... روی تخت بیمارستان دراز کشیده بود. آنها با هماهنگی مسئولان بیمارستان و باز تحت کنترل شدید ماموران، فرزند خود را به بیمارستان مهر منتقل کردند، اما تلاش‌های کادر پزشکی در نهایت بی‌نتیجه ماند و محمد کامرانی 19 ساله نیز در 25 تیرماه  به ندا آقاسلطان، سهراب اعرابی و دیگر جانباختگان  پیوست.

پیکر  محمد کامرانی صبح روز شنبه 27 تیر همزمان با شهادت ایام شهادت امام موسی کاظم و در حالی که او هم همانند امام نهم شیعیان در زندان به شهادت رسیده بود، در میان حزن و اندوه دوستان و خانواده داغدارش تشییع و در قطعه 221 بهشت زهرا مدفون شد.

..................................................................................

سوال اینجاست الان که حدود یکسال از شهادت محمدکامرانی میگذره و هنوز عاملین اصلی این جنایت معرفی و یا قصاص نشده اند... چه کسی پاسخگوی مرگ این جوان و جوانانی که تعدادشونم کم نیست, هست؟ مسئولان نظااااام!!!!؟؟؟


روحش شاد , یادش گرامی


نوشته شده در جمعه 25 تیر 1389 ساعت 03:27 ب.ظ توسط " S - H " نظرات |


Design By : Pichak